ШЕДЕВРИ МИСТЕЦТВА

Дата: 12.02.2021 16:29

Цього засніженого  чудового дня за ініціативи Івана КУХТИ, місцевого депутата і власника Вілли над ставом, жителі Антонін насолодилися виставкою народного художника України - Івана МАРЧУКА. Сьогодні його картини вражають мистецтвознавців Європи, Америки, Австралії, йому пропонують виставлятися в найкращих залах світу. Роботи митця зберігаються в багатьох колекціях у різних країнах світу.

На виставці також були представлені картини талановитих художників: Богдана Макаренко - випускника Київської Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури; Ярослава Леонця- випускника Харківської Державної Академії дизайну та мистецтв; Ярослава Милосердного - випускника Одеського державного педагогічного інституту імені К.Д.Ушинського. Талановиті художники, показавши свої роботи, подарували відвідувачам океан емоцій і вражень. Мистецтво  зупиняє світ, відриває від реальності, підвищує у людині естетику, мораль, культуру, дарує низку відчуттів.