Вшанування земляків-учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 12:50

14 лютого 2021 року за сприяння селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА в Антонінському Будинку культури відбувся захід з нагоди  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та до 32-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Учасниками даного заходу стали наші земляки – воїни-інтернаціоналісти, перший заступник селищного голови Юрій КОНДРАТЮК, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Наталія КУЯН, представники селищної ради, жителі Антонінської громади, представники кластеру Антоніни Епіцентр Агро.

З привітальними словами до присутніх звернулись перший заступник селищного голови Юрій КОНДРАТЮК, керівник кластеру Антоніни Епіцентр Агро Олександр РОЗІЗНАНИЙ, своїми спогадами поділився учасник бойових дій в Афганістані Володимир КОВТОНЮК.

Воїнам-інтернаціоналістам,  жителям нашої громади, були вручені ПОДЯКИ за активну громадянську позицію, мужність, героїзм і відвагу, проявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та подарунки у вигляді грошової винагороди від Антонінської селищної ради та Епіцентр Агро.

Висловлюємо щиру вдячність керівникам агроформувань: Руслану ДІДУХУ ФГ «Дідуха», Сергію МУСАТЮКУ, Анатолію ЮРЧУКУ, Віктору ШЕМЧУКУ ФГ «Вікторія М», Рубіку САРГСЯНУ ПП «Арарат», Олесю ОЦАЛЮКУ ФГ «Фортуна–Агро-Д», Олександру ПАНЧУКУ ФГ «Панчук», Василю ТКАЧУКУ, Леоніду ЗАРИЦЬКОМУ ПП «Злаки», Володимиру СЛОБОДЯНЮКУ ФГ «ТЕРРА Антонін», Геннадію САХНОВЕЦЬКОМУ ФГ «Юлія-2007», Петру ОЛЬШЕВСЬКОМУ СК "Промінь", Сергію САВІЦЬКОМУ ФГ "Золоте колосся", які надали кошти для вшанування ветеранів.

Варто зазначити, що свято відбулось в затишній сімейній атмосфері. Зі сцени лунали пісні про далекі події Афганської війни, про великі подвиги мужніх людей, про матерів, що виростили гідних громадян нашої держави. Відчути таку атмосферу допомогли присутнім талановиті працівники Антонінської школи мистецтв та Антонінського Будинку культури Антонінської селищної ради.

Низькій уклін Вам, шановні земляки-воїни-інтернаціоналісти! Ви є достойним прикладом підростаючому поколінню. Пишаємось Вашою мужністю, героїзмом, відважністю! Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, мирного неба над головою.