У закладах культури вшанували пам’ять ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ!

Дата: 22.02.2021 17:43

7 років з початку боротьби за гідність і свободу. У ці дні ми згадуємо про трагічні події на Майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності  18-20 лютого було поранено більш як 10000 громадян нашої країни, загинуло понад 100 протестувальників. Сьогодні ми їх називаємо Небесною Сотнею. Герої не вмирають! Пам'ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, спонукаючи суспільство до активних дій та усвідомлення, що майбутнє України залежить від вибору та активності кожного.

У закладах культури Антонінської громади було вшановано пам’ять про Героїв Небесної Сотні: проведено історичні години  «Вам наша пам’ять і любов», «Ми не зганьбили славу наших предків – нових Героїв дали небесам» (Великоорлинський сільський клуб, Великоорлинська сільська бібліотека, Великомедведівська сільська бібліотека,), інформаційні години «Небесна Сотня: Герої, які змінили хід історії», «Вічна пам’ять героям», «Небесна Сотня. Вони загинули за Україну» (Кременчуківська сільська бібліотека, Васьківчицька сільська бібліотека), викладки літератури «Герої не вмирають», «Заплаче мати не одна, Заплаче Україна» (Малопузирківська сільська бібліотека, Севрюківська сільська бібліотека, Терешківська сільська бібліотека), створювали та опубліковувати на сторінках закладів культури у соцмережах відеоролики, присвячені 7 річниці вшанування Небесної Сотні (Антонінський Будинок культури, Малоюначківський сільський клуб, Кременчуківський сільський Будинок культури), проведено акції «Ангели пам’яті», запалено свічки пам’яті «Героїв вже зустріли небеса» (Великосалиський сільський Будинок культури, Антонінська публічна бібліотека).