Вітаємо учениць Антонінської школи мистецтв з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв

Дата: 21.03.2021 09:31

В березні 2021 року в  м. Києві за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України та творчої студії «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК» відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «СМАЙЛ ФЕСТ» - «Українські Візерунки». Антонінську школу мистецтв представляли двоє учениць – Загаєвська Софія, клас викладача Волицької Є.Ю. та Кирилова Олександра, клас викладача Кондратюк Н.Г. Дівчата подали достойну конкурсну програму та зуміли представити нашу школу на високому рівні. В результаті: Загаєвська Софія – лауреат І премії, Кирилова Олександра – ІІ премії. Учениці були нагороджені пам’ятними дипломами, а їх викладачі подяками, за високу професійну майстерність, духовне збагачення підростаючого покоління, а також вагомий внесок у розвиток культурно-естетичного виховання дітей та молоді.