Проєкт «Культура on/off. Цифрові мости» за підтримки Українського Культурного фонду

Дата: 30.03.2021 09:51

30 березня в Антоніни завітали організатори проєкту «Культура on/off. Цифрові мости» Андрій ЗОЙН (засновник Respublika FEST та Territory ngo – Територія) і Сергій ТОЛСТІХІН (експерт з розвитку туризму), зустрілись з першим заступником Антонінського селищного голови Юрієм КОНДРАТЮКОМ та начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Наталією КУЯН. Обговорили деталі щодо реалізації проєкту, який відбудеться за підтримки Українського культурного фонду на території Антонін, також ознайомились з місцевими локаціями, які підійдуть для зйомок і дозвілля музикантів та митців, відвідали "Музей Потоцьких". Мета даного проєкту: розвиток локальних спільнот, територій, великих та малих міст. В ході нього будуть задіяні музиканти та культурні діячі, що популяризуватимуть унікальну архітектуру та культуру. Ціль проєкту – навчити місцевих представників культури та туризму, активістів громади працювати у нових цифрових форматах, об’єднати сучасність та архаїку, розкрити унікальний культурний та туристичний потенціал віддалених сел та малих містечок.