РОЗПОЧАЛОСЯ ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ З БЛАГОУСТРОЮ ДОРІГ У ГРОМАДІ

Дата: 02.04.2021 21:57

Днями за ініціативи селищного голови Анатолія ОЦАЛЮКА в нашій громаді розпочалися роботи щодо  благоустрою доріг та їх впорядкування. За рахунок селищного бюджету вже прогрейдеровано центральну дорогу с. Закриниччя,  а сьогодні  -  вулиці Козацька, Шевченка, Пушкіна, Маяковського та Чернишевського в смт Антоніни. Щебінь на дороги розвезено ще раніше, проте подекуди була необхідність провести вирівнювання покриття. Наразі ремонтні роботи тривають і будуть здійснюватись по всіх населених пунктах громади. Координацію діяльності  здійснює заступник селищного голови Юрій КОНДРАТЮК.

Хочеться відмітити оперативність роботи директора Володимира ЯЩУКА та працівників КП «Комунальник», а також сумлінну роботу оператора грейдера Валентина ГОЦА.

Закликаємо до активної співпраці депутатів всіх округів, підприємців та жителів громади щодо благоустрою прибудинкових територій. Адже лише спільними зусиллями ми можемо досягти гарних результатів і будемо в подальшому цінувати та підтримувати їх.