Майбутнє громади в наших руках!

Дата: 17.04.2021 11:40

Сьогодні голова громади Анатолій ОЦАЛЮК і перший заступник Юрій КОНДРАТЮК разом з активними громадянами селища та лісниками провели день плідно та корисно. Адже до пів тисячі  молоденьких саджанців,  які безкоштовно надало Антонінське лісництво, збагатили селище та парк, а саме було висаджено 250 буків, 50  дубів, 20 модрин, 40 сосен, 40 беріз, 4 туї та 3 ялинки. З'явились нові алеї: каштанова - біля спортивної школи; соснова - біля дитячого садочка; декоративна верба - була висаджена біля сірководневого джерела "Криничка",  модринова -вздовж річки Ікопоть.  Сьогоднішній день пройшов позитивно та корисно  для громади. Очільник подякував громадянам за небайдужість, активність та згуртованість! Тільки разом можемо крокувати вперед, до кращого!