Озеленення громади

Дата: 22.04.2021 17:01

Сьогодні, 22 квітня, у Всесвітній день Землі, учні Антонінського ліцею в рамках участі  проєкта"СПІЛЬНО - СИЛЬНО" обрали саме екологічний напрямок та вирішили висадити липово-березову алею. Очільники громади підтримали ініціативу та долучилися до такої важливої справи. Команда юних школярів обговорила проблеми громади та шляхи їх вирішення. Спільно віришили працювати над екологічною проблемою, зокрема, висадити у нашому сквері молоді дерева. Проєкт носить назву «Липово-березова алея для нашої громади від Антонінського ліцею», його мета – привернути увагу населення до екологічних проблем, підвищити інтерес бережного ставлення до природи, формування екологічного виховання підростаючого покоління. Як відомо, дерева це єдиний природний очищувач та розріджувач повітря. Згідно досліджень українських вчених, для того, щоб клімат став більш комфортним кожному жителю України необхідно щорічно висаджувати по 2 дерева.