Дата: 27.04.2021 12:58

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", відділ юридичного і кадрового забезпечення Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області повідомляє про оприлюднення рішення п'ятої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 26.04.2021 року № 10 "Про реорганізацію Комунального підприємства  «Надія» Антонінської селищної ради Хмельницького району  Хмельницької області шляхом приєднання до Комунального підприємства «Комунальник» Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ".

Рішення прийнято у відповідності до ст.ст. 26,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", Цивільного кодексу України, ст.ст.104-107 Господарського кодексу України.

Детальніше ознайомитись з даним рішенням сесії Антонінської селищної ради ви можете на офіційному сайті Антонінської ТГ в мережі Інтернет за посиланням: http://antoninska.gromada.org.ua в розділі "Архів документів".