Відбулась п'ята позачергова сесія Антонінської селищної ради восьмого скликання

Дата: 27.04.2021 14:09

26 квітня 2021 року відбулась п'ята позачергова сесія Антонінської селищної ради восьмого скликання.

На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку.
  2. Про затвердження Програми «Розвиток земельних відносин та охорони земель Антонінської селищної ради на 2021-2022 роки.»
  3. Про внесення змін до бюджету на 2021 рік.

4. Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв суб’єктами господарювання на території населених пунктів громади.

5. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області.

6. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Антонінської селищної ради.

7.  Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Зеленецької ЗОШ І-ІІ ступенів Антонінської селищної ради.

8.  Про надання допомоги учаснику АТО.

9.  Про надання допомоги на лікування.

10. Про реорганізацію КП «Надія» шляхом приєднання до КП «Комунальник»

11. Про внесення змін до структури та штатного розпису КП «Комунальник» Антонінської селищної ради.

12.Про надання дозволу на тимчасове звільнення від нарахування орендної плати  за приміщення аптеки, що розміщена на території лікарні.

13. Про розгляд звернення філії  «Центр пробації» щодо суспільно-корисних робіт на території ТГ.

14. Про зміну назви ДОТ «Подолянчик» та затвердження Статуту у новій редакції.

15. Блок земельних питань.