Вітаємо здобувачів освіти Антонінської територіальної громади з перемогою у конкурсі «Знай і люби свій край»

Дата: 07.05.2021 09:50

Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді щороку проводиться обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Роботи здобувачів освіти закладів освіти Антонінської громади були представлені у 19 з 22 номінацій. В результаті маємо сім призових місць.

Дипломом І ступеня нагороджено Дмитра ДЗЮБАЧУКА (керівник Жанна МАРТИНЮК), здобувача освіти Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в номінації «Вироби з тіста».

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Максима МАРТИНЮКА (керівник Наталія МАРТИНЮК), здобувача освіти Корчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в номінації «Живопис».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

Анну ЦЮПУ (керівник Тетяна ПЕРВАК), вихованку Антонінського БТДЮ, в номінації «Художня вишивка»;

Валерію КЛИВАК (керівник Майя КРАВЧУК), здобувачку освіти Великоорлинської гімназії, в номінації «Декоративний розпис»;

Анастасію ГНАТЮК (керівник Жанна МАРТИНЮК), здобувачку освіти Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в номінації «Ізонитка»;

Інну СЛОБОДЯНЮК (керівник Лілія СТЕПЧУК), вихованку Антонінського БТДЮ,  в номінації «Вироби з природніх матеріалів»;

Івана ХАРЧУКА (керівник Любов ХАРЧУК), здобувача освіти Севрюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в номінації «Флористика».

Вітаємо юних естетів та їх керівників з перемогою. Творчих успіхів в подоланні нових вершин мистецтва!