Вітаємо вихованців Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва

Дата: 07.05.2021 09:59

З 15 березня по 30 квітня 2021 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласну заочну виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» (керівник Олександр ПЕРВАК) Антонінського БТДЮ брали участь у заході. Журі оцінило роботи наших юних техніків.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Олександра БАРТОШУКА в номінації «Архітектура та будівництво».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Дениса ТИМОЩУКА в номінації «Архітектура та будівництво».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Валентина ХАБУДУ в номінації «Спортивно-технічне моделювання».

Вітаємо вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва та бажаємо не зупинятися на досягнутому.