Виїзна зустріч голови громади з жителями сіл Криворудка, Нова Криворудка, Кучманівка

Дата: 19.05.2021 12:13

18 травня  Антонінський селищний  голова Анатолій ОЦАЛЮК разом із першим заступником  Юрієм КОНДРАТЮКОМ та начальниками відділів апарату селищної ради у рамках робочої поїздки відвідали села Криворудка, Нова Криворудка, Кучманівка. Відбулась зустріч  з жителями сіл в приміщені актового залу Криворудківської гімназії Антонінської селищної ради.

Обговорювали питання призначення нового старости, земельні питання, також вирішували щодо відновлення вуличного освітлення, ремонту доріг комунальної власності, приведення до належного стану об’єктів благоустрою старостинського округу. Розглядали подальшу реалізацію проєкту щодо будівництва водогону в с. Криворудка.

Надавали консультації та роз’яснення проблемних питань жителів громади, які виникали в ході зустрічі, згідно вимог чинного законодавства.