Відкриття футбольного сезону!

Дата: 24.05.2021 16:44

23 травня, в Антонінській ТГ відбулось урочисте відкриття чемпіонату Хмельницької області футбольного сезону 2021 року. Матч відбувся між командами Антоніни та Нива Летичів.

На початку відкриття лунав гімн у прекрасному виконанні Валентина Войнаровського та звучала  чудова пісня для натхнення гравців від гурту Аніма.

На футбольне свято завітала значна кількість гостей, серед них були присутні два заступники Антонінського  селищного голови Юрій Кондратюк та Анатолій Ковальчук, а також заступник голови Хмельницької асоціації  футболу Микола Кузнєцов.

До слова був запрошений перший заступник селищного голови Юрій Кондратюк, який побажав успіху та перемоги футболістам.

Настоятель прот. Сергій, сказавши слова підтримки, благословив усіх гравців.

Також за ініціативи голови  Хмельницької Асоціації футболу Ігоря  Хібліна, його заступником Миколою Кузнєцовим,  було подаровано футбольні м’ячі та ігрову форму гравцям ФК Антоніни.

Тренер команди Віктор Рижук дякував місцевій владі та усім причетним до організації матчу.

З рахунком 2: 1 команда Антонін перемогла!