«#Школа без булінгу»

Дата: 28.05.2021 13:57

З метою створення безпечного освітнього середовища та протидії булінгу на території області за ініціативи голови Хмельницької обласної ради Віолетти Лабазюк реалізується проєкт «#Школа без булінгу».

Важливим та дієвим кроком в цьому є правове виховання як вагомий аспект будь-якої правової держави, основними цілями якої є навчання дітей правових знань, формувати громадську культуру, засновану на повазі до прав і свобод людини, необхідності суворо дотримуватися вимог закону.

27 травня 2021 року учні 6-8 класів та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Антонінської територіальної громади взяли участь у профілактичному заході спрямованому на протидію насильства та створенні безпечного освітнього простору, що відбувся у м. Красилів.

Для здобувачів освіти було організовано перегляд відеороликів, зустріч з процівниками органів ювенальної поліції, представниками департаменту освіти, а також акторкою українськомовного серіалу «Школа» Анною Трінчер.