Про оголошення конкурсу на посаду директора Антонінської дитячо-юнацької спортивної школи Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області

Дата: 30.06.2021 17:41

Відповідно наказу відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради від 30.06.2021 р. №86-од «Про проведення конкурсу на посаду керівників закладів позашкільної освіти Антонінської СТГ», рішення шостої сесії Антонінської селищної ради восьмого скликання від 29.06.2021 року №22 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу позашкільної освіти комунальної форми власності» відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради оголошує конкурс  на посаду директора Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області (далі – заклад позашкільної освіти).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Керівником закладу позашкільної освіти може бути особа, громадянин України, з високими моральними якостями, яка має вищу педагогічну або іншу фахову освіту, належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров'я якої дозволяє виконувати професійні обов'язки в закладах позашкільної освіти.

Перелік документів, які необхідно надати  для участі в конкурсі

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

•    заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  •     копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства у сфері позашкільної освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про позашкільну освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері позашкільної освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки - для осіб, які раніше не обіймали посаду керівника закладу освіти та на 6 років - для осіб, які раніше обіймали посаду керівника закладу освіти), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі позашкільної освіти тощо, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Дата початку приймання документів:  з 01 липня 2021 року.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: площа Графська,3, смт Антоніни, Хмельницького району Хмельницької області відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради, приймальня до 16.00 30 липня 2021 року.

Про дату й час проведення кожного етапу конкурсу претенденти будуть додатково повідомлені за вказаними контактними номерами телефону та адресою електронної пошти.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: ГЕРАСИМЧУК Наталія Едуардівна, тел. (038-55) 5-11-81, antvomskt@i.ua.

Відомості про заклад позашкільної освіти:

Назва:   Антонінська дитячо-юнацька школа Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області

Місце знаходження закладу (юридична адреса): площа Графська,27, смт Антоніни, Красилівський район, Хмельницька область, Україна, 31022

Умови призначення та оплати праці:

Призначення на посаду директора закладу позашкільної освіти здійснюється на підставі рішення конкурсної комісії, з переможцем конкурсу укладається трудовий договір (контракт) у письмовій формі і підписується начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради, який є підставою для видання наказу про призначення на посаду директора закладу освіти з дня, встановленого за угодою сторін у контракті строком на шість років. Трудовий договір (контракт) укладається з переможцем конкурсу, який призначається на посаду керівника закладу позашкільної освіти вперше, строком на два роки. Після закінчення строку дії такого строкового трудового договору та за умови належного його виконання сторони мають право продовжити строк дії відповідного строкового трудового договору ще на чотири роки без проведення конкурсу.

та з оплатою праці згідно з чинним законодавством України.