Дотації за приріст корів

Дата: 19.07.2021 15:03

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукціі» (далі — Порядок).

Відповідно до п.13 цього Порядку дотація за приріст корів надасться на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами i власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порівняно з наявним  поголів’ям  корів.  станом  на  1   січня   поточного   року,   в   розмірі 30 000 гривень за одну голову.

Для отримання дотаціі за приріст корів суб’єкти господарювання, які є юридичними особами i власниками корів, подають до структурних  підрозділів до 1 вересня поточного року такі документи:

-заявку;

-довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

-копію звіту про виробництво продукцїі тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин i забезпеченість ïx кормами (форма № 24 (річна) станом на 1 січня;

-копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24 (місячна) за січень — червень

-виданий в установленому порядку витяг з Единого державного ресстру тварин про загальну кількість наявних ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, зокрема корів, що народжені у господарстві суб’єкта господарювання, який с юридичною особою i власником корів, станом на 1 січня та 1 липня поточного року.