Перша індивідуальна консультаційна зустріч з фахівцями Антонінської селищної ради

Дата: 28.07.2021 09:28

27 липня була проведена перша індивідуальна консультаційна зустріч з фахівцями Антонінської селищної ради з питання формування спроможної освітньої мережі. В ході розмови було детально обговорено стан системи освіти громади.

В даній зустрічі прийняли участь: Петро Лавринюк експерт з питань освіти Програми «U-LEAD з Європою» спільно із Наталією Куян начальниця відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Антонінської селищної ради й  Вікторією Сокуренко радницею з децентралізації та місцевого самоврядування Хмельницького регіонального офісу.

В результаті спільної роботи маємо отримати програму модернізації освітньої мережі громади, зважаючи на загальну динаміку, потреби громади, реальні показники,  фінансове забезпечення, демографію та маршрути підвезення учнів.