Освітній форум "Освіта Антонінської громади: нові виклики та завдання"

Дата: 31.08.2021 13:36

30.08.2021 року в приміщенні Антонінського Будинку культури відбувся освітній форум " Освіта Антонінської громади: нові виклики та завдання".

На форумі були присутні директори та заступники закладів освіти громади. Вихованці Антонінської школи мистецтв відкрили освітній форум ,та привітали усіх учасників.

До вітального слова було запрошено голову Антонінської селищної ради- Анатолія Оцалюка та начальника відділу освіти,молоді, спорту, культури і туризму - Наталію Куян.

Головний та провідний спеціалісти відділу освіти, молоді,спорту,культури і туризму: Наталія Герасимчук та Лілія Рибачук підвели підсумки роботи педагогічних працівників у методичних об'єднаннях, які проходили впродовж 19-26 серпня.

Після закінчення форуму усі присутні відвідали "Музей Потоцьких".