За спричинення тяжких тілесних ушкоджень мешканця Красилівщини засуджено до 6 років ув’язнення

Дата: 01.09.2021 10:18

Прокурорами Хмельницької окружної прокуратури у суді доведено вину 34-річного мешканця Красилівщини у заподіянні тяжкого тілесного ушкодження, що небезпечне для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України).

Чоловік неодноразово судимий за аналогічні злочини, але після відбування покарання щоразу продовжував свою злочинну діяльність.

У червні 2020 року він відпочивав в одному із сіл Красилівщини, вживаючи алкогольні напої разом із ще двома мешканцями села та на грунті раптово виниклих неприязних відносин завдав три удари молотком одному із знайомих в область тімяно-потиличної ділянки голови.

Вироком Старокостянтинівського районного суду йому призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим відділом Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.