Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Красилівський РС УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документи

Дата: 03.09.2021 16:28
Кількість переглядів: 832

Відповідно до ст. 35 Сімейного кодексу України, наречені мають право на вибір прізвища при реєстрації шлюбу. Зміна прізвища тягне за собою ряд обов'язкових правових наслідків, і в першу чергу це стосується необхідності заміни паспортних документів після одруження. В першу чергу, оформлюється паспорт громадянина України у формі ID-картки, а вже на його підставі – новий закордонний паспорт.

Для отримання цієї адміністративної послуги заявнику необхідно подати:

  • паспорт, що підлягає обміну;

  • документи, що підтверджують обставини, у зв’язку з якими паспорт підлягає обміну (крім випадків, передбачених підпунктами 4 і 6 пункту 6 Порядку);

  • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати.

  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків  або повідомлення про відмову від його прийняття.

Вартість оформлення такого паспортного документа становить:

  • 363 грн - протягом 20 робочих днів;

  • 489 грн- протягом 10 робочих днів.

Подати заяву на оформлення нового біометричного паспортного документа можна у Красилівському РС УДМС за адресою: вул. Грушевського, 46, телефон для довідок: (03855) 4-31-80. Графік роботи підрозділу з вівторка по п’ятницю з 9.00-18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Для зручності отримання цієї послуги рекомендуємо скористатися сервісом «Електронна черга», що дає змогу зареєструватись онлайн та обрати зручний час та дату для оформлення біометричного документа.

У разі виникнення питань, які входять до компетенції служби мешканці району можуть звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора