Вручення кардіографа для Антонінської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата: 16.09.2021 14:05

До керівництва Антонінської громади звернулися працівники Антонінської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з проханням замінити старий кардіограф, адже під час пандемії коронавірусу під пильним наглядом лікарів мають перебувати і люди з серцево-судинними проблемами.

Місцева влада швидко зреагувала на дане прохання та виділила кошти з місцевого бюджету в сумі 70 тис.грн на закупівлю нового кардіографа.

16 вересня 2021 року голова Антонінської селищної ради Анатолій Оцалюк з першим заступником Юрієм Кондратюком вручили кардіограф для працівників амбулаторії, з метою покращення надання медичних послуг населенню та удосконалення матеріально-технічного оснащення медичного закладу громади.

.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису