A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Всесвітній день прибирання  «World Cleanup Day»

Дата: 22.09.2021 13:55
Кількість переглядів: 596

Всесвітній день прибирання  «World Cleanup Day»

З метою поліпшення екологічної ситуації  України,  розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Lets do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Lets Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій. 18 вересня 2021 року Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу долучилися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Антонінська громада, зокрема працівники освіти і культури о 10.00 год. з дотриманням карантинних норм та обмежень не залишилися осторонь та приєдналися до акції «Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

 Було проведено прибирання пришкільної території від сухого листя, розчищення дерев та чагарників, здобувачами освіти Корчівської ЗОШ І-ІІІ ст. висаджено 15 дерев грецького горіха, лідерами учнівського самоврядування Антонінського ліцею висаджено молоді зелені насадження: 2 липи та 1 берізку, учасниками освітнього процесу Кременчуківського ліцею висаджено 35  дерев, очищено узбережжя ставка 0,5 га. Організовано виготовлення роздаткових матеріалів друкованої продукції, листівок, флаєрів на екологічну тему, захисту навколишнього середовища, вплив людини на природу. Класними керівниками усіх класів закладів освіти громади проведено бесіди щодо проблем захисту навколишнього середовища та формування культури чистоти. Прибирання було проведено на територіях закладів загальної середньої освіти і культури та прилеглих територій, площ парків, лісосмуг, сквер, прибережних територій, в’їздів до населених пунктів. Зокрема слід відзначити пророблену роботу громадою села Кременчуки з відновлення стели та упорядкування території при в’їзді у село.

Більш детальна інформація про поведення акції «Всесвітній день прибирання» Word Cleanup Day» розміщена та висвітлена на офіційних сайтах закладів освіти та сторінках у соціальних мережах закладів культури Антонінської СТГ.

Зберігаймо природу та робімо громаду чистою й на далі!

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора