A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Спортивно-масовий захід

Дата: 11.10.2021 10:59
Кількість переглядів: 1084

З метою формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання та спорту серед учнів України, презентації нових цікавих видів рухової активності на вулицях, паркових зонах, стадіонах та інших місцях проводиться Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів до Дня працівників освіти.

Антонінська СТГ долучилася до проведення фізкультурно-оздоровчого заходу та провела фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів громади до Дня працівників освіти з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про  встановлення  карантину та запровадження  посилених протиепідемічних заходів на території із значним  поширенням гострої  респіраторної  хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2»  від  22  липня  2020 року  № 641 (зі змінами). 

10 жовтня 2021 року на базі Антонінської ДЮСШ (стадіон селища Антоніни) відбулася товариська зустріч з футболу серед команд юнаків 2005-2006 року народження  Антонінської ДЮСШ, Кременчуківського ліцею, Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Антонінської СТГ та запрошених гостей змагань: команди Білогірської ДЮСШ.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора