Вітання селищного голови із храмовим святом та днем селища Антоніни!!!

Дата: 10.11.2021 14:23

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас із  храмовим святом та днем селища Антоніни!!!

День нашого селища Антоніни – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим  колоритом, традиціями і славною історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі  та  переживаємо невдачі та складні часи.

Але й щиро радіємо успіхам селища та громади, пишаємося нашими досягненнями.
        Усі досягнення, якими багаті Антоніни, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День селища, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об'єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.
          Дорогі земляки, у сьогоднішній святковий день від імені селищної ради та від себе особисто щиро вітаю всіх із  Днем селища!!! Бажаю вам перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

Антонінський селищний голова

Анатолій ОЦАЛЮК