ДПС інформує: про підвищення розміру мінімальної зарплати та зміну ставки ЄСВ

Дата: 16.11.2021 13:45

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що згідно з Законом України «Про державний бюджет України на 2021 рік» з 1 грудня підвищується розмір мінімальної заробітної плати до 6500 гривень, а отже змінюється й ставка єдиного соціального внеску (далі - ЄСВ).

Зокрема, мінімальний розмір ЄСВ з 1 грудня становите 1430 грн (6500 х 22 %). Відповідно зазнає змін і максимальна сума страхового внеску та складе в наступного місяці 21450 гривень. Тобто, максимальна величина бази нарахування ЄСВ становитиме 97500 тисяч – 15 розмірів мінімальної заробітної плати.

Зросте з 1 грудня й розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який становитиме 2481 гривню, до 30 листопада він складатиме – 2379 гривень.

Для того, щоб бути в курсі останніх новин долучайтеся до нас через офіційний сайт ДПС та у соціальних мережах.