A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Тестування на коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19)

Дата: 26.11.2021 13:28
Кількість переглядів: 556

Коронавірусне захворювання (COVID-19) – це інфекційна хвороба, яку спричиняє новий штам коронавірусу SARS-CoV-2.
 Більшість хворих на COVID-19 мають лише легкі або помірні симптоми й одужують без спеціального лікування.

            Вірус, що викликає COVID-19, переважно передається через краплинки, що розлітаються, коли заражена людина кашляє, чхає або видихає повітря. Ці краплинки занадто важкі, щоб висіти в повітрі, тому вони швидко осідають на підлогу та інші поверхні. Ви можете заразитися вірусом, якщо вдихнете ці краплинки поряд із хворим на COVID-19 або якщо доторкнетеся до забрудненої поверхні, а потім до очей, носа або рота.

            Тестування на коронавірус COVID-19 – єдиний спосіб вчасно діагностувати захворювання та ізолювати хворих і контактних осіб. Без широкого тестування населення, неможливо зупинити стрімке поширення коронавірусу COVID-19.

Діагностичне лабораторне дослідження із застосуванням імунохроматографічного аналізу на виявлення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 (швидкий тест) проводиться у таких випадках :

  • щоб зняти додаток «Дій дома»

  • туристична поїздка

  • пацієнти, що потребують планової госпіталізації

  • інше

Дане тестування є платним  224 грн. 00 коп. Для проведення  дослідження потрібно здати мазок із носа. Результат отримуєте через  15-20 хвилин. Вартість послуги  проводять кваліфіковані фахівці Красилівського відділення Державної установи “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров`я України” за адресою: м. Красилів, вул. Грушевського, 100 (вхід з двору зі сторони бактеріологічної лабораторії) (понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 15.00; субота тільки за попереднім записом).

            Під час візиту обов’язково бути у масці і мати із собою паспорт.

Контактні телефони: тел: (03855) 4-28-64, тел: (098) 575 6074


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора