Чергове засідання виконавчого комітету Антонінської селищної ради

Дата: 26.11.2021 17:30

26.11.2021 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Антонінської селищної ради. Члени виконкому та фахівці виконавчого комітету на порядку денному обговорювали низку актуальних питань :

1. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів селищного бюджету на 2021 рік.

2. Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки.

3. Про надання дозволу Хмельницькому центру здоров’я на проведення Комплексного Функціонального обстеження організму в Будинку культури с.Кременчуки.

4. Про заходи відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю на території населених пунктів селищної ради.

5. Про затвердження селищного плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення бар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

6. Про зарахування Мазорчука В.І. у ЗДО «Сонечко» с.Гриценки.

7. Про зміну нумерації житлового будинку за адресою вулиця Центральна село Кременчуки.

8. Про виділення грошової допомоги на поховання жителя смт Антоніни Золотаревського Олександра Вадимовича.