День усиновлення

Дата: 30.09.2021 13:33

ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ: ПОДЯКА ЛЮДЯМ З БЕЗМЕЖНИМ СЕРДЦЕМ » Роменська міська рада
30 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна відзначає День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім’ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя. Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого.
Служба у справах дітей Антонінської селищної ради дякує всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Прийміть найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, щастя мати родину. Бажаємо Вам усім міцного здоров’я, невичерпної життєвої мудрості, та великого доброго серця. Нехай кожна хвилиночка віддана вихованню дітей приносить вам тільки радість!