20 листопада - Всесвітній день дитини!

Дата: 20.11.2021 14:05

Цей день відзначається, як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.
??Кожна дитина має право на освіту, право на здоров'я і належну медичну допомогу.
??Кожна дитина має право рости у турботливому родинному середовищі і повинна бути захищеною від жорсткого поводження та насильства.
Дитина заслуговує мати все, що потрібно їй для щасливого життя - житло,та сім'ю, вчитися у школі, повноцінно харчуватися, мати час на ігри та дозвілля.??????????
Діти - це найголовніший скарб нашого суспільства.????????
Тільки від нашого виховання, та від тих зернят добра, справедливості, мужності які ми в них вкладемо, залежить майбутнє нашої країни і майбутнє всього нашого світу.??????