Профілактичні рейди.
Дата: 20.07.2021 14:32
Кількість переглядів: 178
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04407342/70a80e4d7ab519e0a5acc26a878dbc2c.jpeg)
Служба у справах дітей Антонінської селищної ради продовжує проводити профілактичні рейди.
Пріоритетом роботи служби у справах дітей є робота з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах: виявлення проблем родини, детальний аналіз причин чому це сталося з родиною.
Начальником та спеціалістом служби у справах дітей детально перевіряються умови проживання дітей, стан їх утримання та забезпечення базових потреб сімей. Батькам роз’яснено законодавство України щодо виконання ними батьківських обов’язків та надані консультації щодо протидії насильства в сім'ї. Особливо наголошувалось про рівність прав та обов'язків батьків щодо дитини. Мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою; розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини. Стаття 141.