Техніка безпеки в опалювальний сезон

Дата: 01.12.2021 11:17

З настанням холодної пори року багато людей використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення та електроприлади. Через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, гинуть дорослі та діти, втрачають своє житло і майно. На початку опалювального сезону родини не завжди можуть самостійно перевірити стан печі та димарів і миттєво зреагувати на проблему, коли вона виникає. Щоб застерегти від можливих наслідків у Антонінську ТГ завітав провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області лейтенант служби цивільного захисту Соколик Владислав Русланович. Спільно із начальником служби у справах дітей Гулою Юлією Анатоліївною, спеціалістом служби у справах дітей Антонінської селищної ради Петричук Іванною Анатоліївною та з офіцерами поліції Антонінської ТГ Рожиком Юрієм Володимировичем, Ковальчуком Олександром Петровичем, у сім'ях, де проживають малолітні та неповнолітні діти, перевірено дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Для сімей наданий ряд консультацій щодо правил техніки безпеки.