Рейд "Урок" на тему "Стоп насильство!" Великоорлинська гімназія

Дата: 01.12.2021 11:42

Проблема жорстокості та насильства в нашому суспільстві стає дедалі актуальнішою. Проявляється вона в тисячах дітей, які не отримують освіти, не мають постійного місця проживання, жебракують з однолітками або дорослими, примушують до важкої праці, потерпають від побиття і насильства. Пов’язано це із багатьма соціально-економічними чинниками, зокрема: збільшення кількості неповних сімей, неконтрольованої пропаганди насильства та агресії на телеекранах, у комп’ютерних іграх, зростання темпів втягнення підлітків у алкогольну, наркотичну залежність, також психологічними особливостями дітей підліткового віку.

30.11.2021 року служба у справах дітей Антонінської селищної ради спільно із поліцейськими офіцерами Антонінської ТГ відвідали Великоорлинську гімназію Антонінської селищної ради, адже у наш час все частіше доводиться чути, що вразливі групи суспільства, в тому числі діти дошкільного і шкільного віку, стають жертвами того чи іншого виду насильства. З учнями проведений рейд "Урок" на тему "Стоп насильство!" Метою нашого візиту було визначення та надання дітям необхідні знання для попередження насильства, включаючи в сім'ї та побуті, також з дітьми проведено анонімне анкетування щодо протидії насильства та роздані тематичні буклети-пам'ятки на теми: "Зупинимо булінг разом", "Як уберегти себе від насильства" та "Стоп насильство".