1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2021 16:31

Дерматологічні прояви ВІЛ/СНІДу | Блоги БДМУ

1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. ????
Перші повідомлення про ВІЛ/СНІД з’явилися в США у 1981 р., а з 1 грудня 1988 року, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу, день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.
Україна відрізняється від інших європейських країн великою кількістю ВІЛ-позитивних дітей. Якщо у країнах Європи їх нараховують одиниці або десятки, то в Україні йдеться про тисячі. Це переважно діти, народжені віл ВІЛ-позитивних матерів.
ВІЛ може торкнутися кожного, тому важливо надавати ВІЛ-інфікованим психологічну підтримку. ВІЛ-позитивна людина має право: вести особисте життя, мати друзів, одержувати інформацію і освіту. Людина має право жити!
Символом боротьби зі СНІДом вже традиційно є червона стрічка і сьогодні вже жодна акція не обходиться без неї.????