Вітання селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 09:15

Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Це свято присвячене вшануванню самоврядування як найбільш демократичної форми правління. В цей святковий день шановні колеги – працівники органів місцевого самоврядування, депутати ! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні! Цей день стоїть у ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності й розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну й самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади. Бажаю всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення й наполегливості у спільній справі подальшого розвитку Антонінської територіальної громади, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті й у всьому демократичному світі!

З повагою селищний голова                                                                                          Анатолій ОЦАЛЮК