Рейд "Урок" на тему "Стоп насильство!" Закриницька гімназія
Дата: 07.12.2021 15:37
Кількість переглядів: 281
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04407342/355edafe6b27a4817226f25f4603dd13.jpg)
Служба у справах дітей продовжує працювати в рамках акції "16 днів проти насильства"![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f9e1.png)
07.12.2021 року начальником служби у справах дітей Гулою Юлією Анатоліївною спільно із спеціалістом служби у справах дітей Антонінської селищної ради Петричук Іванною Анатоліївною відвідали Закриницьку гімназію Антонінської селищної ради. З учнями проведений рейд "Урок" на тему: "Стоп насильство!" Метою нашого візиту було визначення та надання дітям необхідні знання для попередження насильства, включаючи в сім'ї та побуті, також з дітьми проведено анонімне анкетування щодо протидії насильства та роздані тематичні буклети-пам'ятки на теми: "Зупинимо булінг разом", "Як уберегти себе від насильства" та "Стоп насильство".