Рейд "Урок" на тему "Стоп насильство!" Закриницька гімназія

Дата: 07.12.2021 15:37

Служба у справах дітей продовжує працювати в рамках акції "16 днів проти насильства"????
07.12.2021 року начальником служби у справах дітей Гулою Юлією Анатоліївною спільно із спеціалістом служби у справах дітей Антонінської селищної ради Петричук Іванною Анатоліївною відвідали Закриницьку гімназію Антонінської селищної ради. З учнями проведений рейд "Урок" на тему: "Стоп насильство!" Метою нашого візиту було визначення та надання дітям необхідні знання для попередження насильства, включаючи в сім'ї та побуті, також з дітьми проведено анонімне анкетування щодо протидії насильства та роздані тематичні буклети-пам'ятки на теми: "Зупинимо булінг разом", "Як уберегти себе від насильства" та "Стоп насильство".