Проєкт " Ноутбук кожному вчителю"

Дата: 25.12.2021 17:14

Пандемія COVID 19 та перехід навчальних закладів на дистанційне навчання поставило перед педагогами нові виклики та завдання, для цього на кожному робочому місці просто необхідна наявність ноутбуків для проведення занять в онлайн режимі з дітьми.

В рамках реалізації проєкту " Ноутбук кожному вчителю" для закладів загальної середньої освіти, ініціативою Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України, Хмельницькою обласною адміністрацією та Департаментом освіти, науки, молоді та спорту, Антонінська територіальна громада отримала сертифікат на 5 нових ноутбуків для Антонінського ліцею.

Ноутбуки закуплені за кошти виділені з державного бюджету в сумі - 89 973,00 та місцевого бюджету в сумі -

9 997,00(10%).