Десята сесія Антонінської селищної ради

Дата: 25.12.2021 17:28

24 грудня 2021 року відбулася десята сесія Антонінської селищної ради.

На порядок денний виносились такі питання:

1. Внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік.

2. Про селищний бюджет на 2022 рік.

3. Про програму соціально – економічного розвитку Антонінської селищної ради на 2022 рік.

4. Про селищну програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства « Красилівська багатопрофільна лікарня» Красилівської районної ради Хмельницької області.

5. Про затвердження структури апарату Антонінської селищної ради.

6. Про затвердження Положення про преміювання працівників Антонінської селищної ради.

7. Про умови праці селищного голови.

8. Про затвердження Положення про преміювання, надання матеріальної допомоги та встановлення надбавки до посадового окладу працівникам відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінсьої селищної ради.

9. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Антонінської селищної ради в новій редакції.

10. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.

11. Про ліквідацію дошкільного навчального закладу «Малятко» с. Велика Медведівка.

12. Земельні питання.

13. Різне.