Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вітання

Дата: 28.12.2021 12:56
Кількість переглядів: 706

З 13 листопада по 19 грудня 2021 року згідно з графіком Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації проводився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Усього в регіональних предметних олімпіадах взяли участь 105 учнів. що становить 20,7 % від загальної кількості учнів 6-11 класів. Найчисельнішими були олімпіади з української мови та літератури – 17 учнів, математики – 16 учні, фізики – 16 учнів, іноземних мов – 10 учнів, географії – 12 учнів, біології –11 учнів, хімії – 10 учнів, історії –13 учнів. Призерами регіональних олімпіад стали 80 учнів.

Список

учнів-переможців та призерів ІІ (регіонального) етапу

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2021/2022 н.р.:

українська мови та література

7 клас

І місце – Киричук Анна, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Киричук О.В.)

ІІ місце – Візняк Аліна, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Балан О.І.)

ІІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Степчукк Л.В.)

8 клас

ІІ місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (учитель Гиляка Л.М.)

ІІІ місце – Гринюк Марія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Левчук Н.А.)

9 клас

І місце – Герасимчук Олександра, Терешківський ліцей (учитель Антощук Л.В.)

ІІ місце – Пилип’юк Іванна, Антонінський ліцей (учитель Гиляка Л.М.)

ІІІ місце – Гоц Анна, Великоорлинська гімназія (учитель Сторожук В.Д.)

10 клас

ІІІ місце – Петрівська Марія, Кременчуківський ліцей (учитель Сільвеструк Л.В.)

11 клас

ІІІ місце – Півник Яна, Антонінський ліцей (учитель Гиляка Л.М.)

 

англійська мова

8 клас

І місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (учитель Яцюк Я.А.)

ІІ місце – Коваленко Анастасія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Синюк О.О.)

ІІІ місце – Лещинський Любомир, Кременчуківський ліцей (учитель Янюк О.О.)

9 клас

І місце – Мальчевська Анна, Кременчуківський ліцей (учитель Янюк О.О.)

ІІ місце – Пилип’юк Іванна, Антонінський ліцей (учитель Луцюк В.Й.)

ІІІ місце – Скоропадська Вероніка, Великоорлинська гімназія (учитель Мусатюк М.О.)

10 клас

І місце – Петрівська Марія, Кременчуківський ліцей (учитель Янюк О.О.)

 

німецька мова

8 клас

ІІ місце – Коваль Ілона, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Васільцова О.М.)

9 клас

І місце – Оцалюк Ілона, Антонінський ліцей (учитель Яцюк Я.А.)

                Коза Юлія, Антонінський ліцей (учитель Яцюк Я.А.)

 

 математика

6 клас

ІІ місце – Савіцький Богдан, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Панасюк Н.О.)

7 клас

ІІ місце – Присяжнюк Ярослав, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Шевчук Л.С.)

                    Візняк Аліна,  Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Панасюк Н.О.)

ІІІ місце – Рівна Анастасія, Антонінський ліцей (учитель Молодницька Л.П.)

8 клас

ІІ місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (учитель Молодницька Л.П.)

ІІІ місце – Лещинський Любомир, Кременчуківський ліцей (учитель Подущак А.Л.)

                Коваль Ілона, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Шевчук Л.С.)

9 клас

ІІ місце – Нестеренко Катерина, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Чемерис Л.М.)

ІІІ місце – Надолинська Марія, Терешківський ліцей (учитель Янюк В.О.)

 

фізика

7 клас

І місце – Куян Олександра, Великоорлинська гімназія (учитель Заводовська І.Г.)

ІІ місце – Візняк Аліна, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Панасюк Н.О.)

ІІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Янюк В.О.)

8 клас

ІІ місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (учитель Рожик Т.І.)

ІІІ місце – Лещинський Любомир, Кременчуківський ліцей (учитель Подущак А.А.)

9 клас

І місце – Мальчевська Анна, Кременчуківський ліцей (учитель Подущак А.А.)

ІІ місце –Надолинська Марія, Терешківський ліцей (учитель Янюк В.О.)

Левчук Назар, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Чемерис Л.М.)

ІІІ місце – Оцалюк Ілона, Антонінський ліцей (учитель Рожик Т.І.)

10 клас

ІІ місце – Петрівська Марія, Кременчуківський ліцей (учитель Подущак А.А.)

                  Франчук Олена, Антонінський ліцей (учитель Рожик Т.І.)

11 клас

ІІІ місце – Ляшук Антоніна, Антонінський ліцей (учитель Рожик Т.І.)

 

інформаційні технології

9 клас

ІІ місце – Скопюк Владислав, Антонінський ліцей (учитель Скопюк С.А.)

11 клас

ІІ місце – Ляшук Антоніна, Антонінський ліцей (учитель Рожик Т.І.)

 

історія

8 клас

І місце – Коваль Ілона, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Присяжнюк В.Ю.)

ІІ місце – Гринюк Марія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Іванчук Д.І.)

ІІІ місце – Коваленко Анастасія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Іванчук Д.І.)

9 клас

І місце – Мальчевська Анна, Кременчуківський ліцей (учитель Скоропадський Л.А.)

ІІ місце – Ленюк Іванна,   Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

ІІІ місце – Танчук Вікторія, Великоорлинська гімназія (учитель Юрчук В.С.)

10 клас

ІІ місце – Петрівська Марія, Кременчуківський ліцей (учитель Синиця В.І.)

ІІІ місце – Дударчук Олександр, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Кізіцька Л.М.)

11 клас

ІІІ місце – Романсова Марина, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

 

хімія

7 клас

І місце – Присяжнюк Ярослав, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Горбачук О.П.)

ІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Гайденко В.А.)

               Глушенюк Андрій, Антонінський ліцей (учитель Данилюк Г.В.)

ІІІ місце – Кононюк Христина, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марценюк С.М.)

9 клас

І місце – Мальчевська Анна, Кременчуківський ліцей (учитель Куклінська Г.П.)

ІІ місце – Оцалюк Ілона, Антонінський ліцей (учитель Данилюк Г.В.)

11 клас

ІІІ місце Ляшук Антоніна, Антонінський ліцей (учитель Данилюк Г.В.)

 

біологія

8 клас

І місце – Гринюк Марія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк Л.С.)

ІІ місце – Коваленко Анастасія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк Л.С.)

ІІІ місце – Олексюк Роман, Антонінський ліцей (учитель Данилюк Г.В.)

9 клас

І місце – Бориславська Ірина, Кременчуківський ліцей (вчитель Куклінська Г.П.)

ІІ місце – Надолинська Марія, Терешківський ліцей (учитель Бєлоносова Т.О.)

ІІІ місце – Присяжнюк Микола, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Горбачук О.П.)

10 клас

ІІ місце – Дударчук Олександр, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марценюк С.М.)

11 клас

ІІ місце – Півник Яна, Антонінський ліцей (учитель Кузнецова Г.Є.)

 

географія

8 клас

І місце – Гринюк Марія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк Л.С.)

ІІ місце – Коваленко Анастасія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк Л.С.)

9 клас

І місце – Костюк Богдан, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Романюк А.П.)

ІІ місце – Васьковська Іванна, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Семенюк Н.М.)

ІІІ місце – Скоропадська Вероніка, Великоорлинська гімназія (учитель Кондратюк А.М.)

10 клас

І місце – Петрівська Марія, Кременчуківський ліцей (учитель Мироненко В.О.)

ІІІ місце – Слободянюк Максим, Антонінський ліцей (учитель Кузнєцов В.Є.)

11 клас

І місце –– Хом’юк Вікторія, Антонінський ліцей (учитель Кузнєцов В.Є.)

 

трудове навчання

8 клас – обслуговуючі види праці

І місце – Дячук Ольга, Антонінський ліцей (учитель Карвацька А.А.)

10 клас – технічні види праці

І місце – Левчук Іван, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Харчук О.А.)

ІІ місце – Гринюк Володимир, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Харчук О.А.)

11 клас – технічні види праці

ІІІ місце – Середа Іван, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Фагат А.І.)

 

правознавство

9 клас

ІІ місце – Фабенюк Анна, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

ІІІ місце – Гоц Анна, , Великоорлинська гімназія (учитель Юрчук В.С.)

                   Левчук Назар, Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Романюк А.П.)

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора