Вітання селищного голови з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2021 18:30

Шановні жителі Антонінської громади!

Ось і завершується 2021 рік. Ми знову перегортаємо з Вами ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Від себе особисто та депутатського корпусу Антонінської селищної ради вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Нехай наступний, 2022 рік, буде стабільним та успішним, доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.

З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!

З повагою,

Голова селищної ради                     Анатолій ОЦАЛЮК