Вітання селищного голови з прийдешнім святом - Хрещення Господнього

Дата: 18.01.2022 16:59

Дорогі земляки, шановні жителі громади!

19 січня увесь православний світ відзначає велике християнське свято — Хрещення Господнє. Це свято завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє. Нехай у цей Святий день в душі у кожного з вас знайдеться місце для любові і прощення!

Нехай освячена вода змиє вантаж тягот і занепокоєнь. Дай Бог вам сил зберегти чистоту помислів і відкритість душі в довгій низці нових щасливих днів нового року!

В переддень цього світлого свята бажаю усім міцного здоров’я і довголіття, дитячого сміху у кожну оселю та хліба на кожному столі. Нехай негаразди оминають ваші домівки, а оселяться в них мир, радість, добробут, злагода та любов. Нехай Боже благословення повсякчас оберігає вас та ваші родини.

селищний голова                                    Анатолій Оцалюк