A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ЖКГ

Дата: 26.01.2022 14:03
Кількість переглядів: 286

Впорядкування сміттєзвалища видатки проведені в сумі 87,3 тис.грн., з них: на підгортання сміттєзвалища с.В.Орлинці-26,0 тис.грн., придбання сміттєвих баків та вивіз сміття.

Видатки проведені на огорожу кладовища с.Корчівка в сумі-42,5тис.грн

Видатки проведені на огорожу кладовища смт.Антоніни-  113,7 тис. грн.., та огорожі території під ринок – 33,2 тис.грн

Благоустрій доріг населених пунктів Антонінської територіальної громади, з них найбільше:  видатки проведені в сумі - 1523,2 тис.грн.,з них:Антоніни-590,3 тис.грн., Антоніни-Пузирки-208,3 тис.грн., с.Зелена-91,9тис.грн., с.Федорівка-162,3 тис.грн., с.В.Орлинці-80,4 тис.грн., с.Терешки-66,5 тис.грн., с.Корчівка-49,7 тис.грн., с.Закриниччя-50,2 тис.грн., с.Криворудка-14,4 тис.грн. (на суму 209,2 тис.грн. залишок суміші).

Придбання паливо-мастильних матеріалів для робіт по благоустрою території – 248,0 тис.грн.

Здійснені заходи із землеустрою (встановлення меж) видатки проведені в сумі – 47,5 тис.грн.

Видатки проведені на утримання працівників КП «Комунальник» в сумі – 2199,3 тис.грн.

Виготовлення та встановлення кованого дашка на криницю в Антонінський парк-12,0тис.грн

Передано трактор МТЗ- 82 в рахунок угоди про соціальне партнерство для комунального підприємства «Комунальник» Антонінської селищної ради  від СТОВ «Довіра».

Працівники КП «Комунальник» на чолі з керівництвом Антонінської територіальної громади – селищним головою Анатолієм ОЦАЛЮКОМ та першим заступником селищного голови Юрієм КОНДРАТЮКОМ зустрічали привезену для комунального підприємства спецтехніку: маніпулятор JCB та навісне обладнання.

Завдяки ініціативі керівництва громади, за підтримки депутатського корпусу, активістів рішенням дев’ятої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання було виділено кошти в сумі 2769,6 тис.грн. з місцевого бюджету на придбання маніпулятора JCB, ковша, монтажної платформи (люльки), дискової сільськогосподарської пилки, відвалу для розчищення снігу, вил та корчувача дерев.

Водогони

За рахунок субвенції з обласного бюджету видатки проведені на будівництво водогону с.Рублянка-1340,7 тис.грн., співфінансування за рахунок місцевого бюджету – 104,0 тис.грн., та за кошти місцевого бюджету проведено капітальний ремонт водогону  с.Якимівці-248,0 тис.грн., виготовлення документація по будівництву водогону с.Криворудка-49,8 тис.грн..

Проведено поточні ремонти водогонів на суму-781,9 тис.грн., з них:

вул.Першотравнева, вул.Привокзальна, вул.Світанкова, првулок Озерний смт Антонiни, с.Новi Терешки, с.Зелена, с.Красівка, підключення свердловини с.Кучманiвка, поточний ремонт водонапiрної башнi: с.Закриниччя, с.Великi Орлинцi, Антонінської лікарні.

Вуличне освітлення в населених пунктах Антонінської територіальної громади:

На оплату електроенергії за вуличне освітлення видатки проведені в сумі – 581,7 тис.грн.

Заміна світильників вуличного освітлення с.Криворудка, заміна лампочок по всій території селищної ради-26,0 тис.грн..

Проведений капітальний ремонт вуличного освітлення с. Закриниччя на суму-474,5 тис.грн. протяжністю 9,4 км.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора