МЕДИЦИНА

Дата: 26.01.2022 14:02

За рахунок кошти з місцевого бюджету видатки  в сумі 57,5 тис.грн. спрямовано на закупівлю нового кардіографа для  Антонінської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

За рахунок кошти з місцевого бюджету видатки  в сумі 199,0 тис.грн. спрямовані на новий гематологічний аналізатор крові для  Антонінської амбулаторії загальної практики сімейної медицини .

На оплату комунальних послуг та енергоносії для Красилівської КНП виділено із селищного бюджету кошти в сумі – 500,0 тис.грн..

На утримання ФП та АЗПСМ які знаходяться на території селищної ради видатки проведені в сумі 3708,6 тис.грн., на виплату заробітної плати з нарахуваннями, енергоносіїв, придбання бензину та диз.палива, пільгових рецептів, медикаментів.

За рахунок субвенції з обласного бюджету видатки проведені в сумі 238,8 тис.грн. на централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.