Благоустрій території в смт Антоніни

Дата: 11.02.2022 09:30

На численні звернення жителів смт Антоніни, які щодня проходять по дорозі (біля ставка), яка сполучає житловий сектор поблизу амбулаторії та центр селища, працівники комунального підприємства «Комунальник» Антонінської селищної ради проводили кронування (тобто видалення великих і малих скелетних гілок дерев, яким понад 80 років). Гілки нависали над проїжджою та пішоходною частинами. Навіть при незначних поривах вітру вони могли загрожувати здоров’ю та життю людей, а також - спричинити аварійну ситуацію на даному відрізку автодороги.

Усі бажаючі жителі селища можуть приходити та безкоштовно забирати обрізане гілля, тим самим допомогти якомога швидше розчистити територію та зробити безпечним пересування.