Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Громадське зібрання жителів Терешківського старостинського округу

Дата: 27.01.2022 09:59
Кількість переглядів: 157

27.01.2022 року в приміщенні Будинку культури с.Терешки відбулось громадське зібрання жителів Терешківського старостинського округу за участі: селищного голови - Анатолія Оцалюка, першого заступника селищного голови - Юрія Кондратюка, начальника відділу юридичного і кадрового забезпечення Антонінської селищної ради - Марини Пасічник, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради - Наталії Куян, головного спеціаліста відділу земельних відносин Антонінської селищної ради - Наталії Соловей, на якому розглядалась низка важливих питань.

В ході зібрання голова Антонінської територіальної громади Анатолій Оцалюк прозвітував про обсяг проведених робіт на окрузі протягом 2021 року та кількість виділених коштів на фінансування цих робіт та на утримання закладів соціальної сфери.

Під час доповіді жителям було озвучено обсяг коштів, які виділялись на вищезазначені статті видатків з місцевого бюджету. Селищний голова зауважив, що видаткова частина перевищує дохідну частину даного старостинського округу. Тому, потрібно вишуковувати усі можливості для додаткового наповнення бюджету громади.

Також, не менш важливим питанням, яке активно обговорювалось на зустрічі жителів з керівництвом громади стало питання земельних відносин. Голова зачитав інформацію щодо кількості та цільового призначення земель, які перебувають в комунальній власності громади на території Терешківського старостинського округу та проінформував жителів щодо того, яку орендну плату вони повинні отримувати від орендаря за користування земельними ділянками згідно укладених договорів оренди землі.

Під час зібрання жителі озвучували проблемні питання, які потрібно вирішити, вносили багато пропозицій щодо подальшого розвитку та благоустрою населених пунктів.

На завершення, голова громади Анатолій Оцалюк подав на обговорення кандидатуру старости Терешківського старостинського округу - Шевчука Івана Васильовича. Жителі одноголосно підтримали кандидата на посаду, про що було складено протокол громадського слухання з поіменним голосуванням. Далі, згідно вимог чинного законодавства, кандидатура старости буде затверджуватись рішенням чергової сесії селищної ради.

В цілому, зібрання пройшло продуктивно. Жителі були активними, а спеціалісти надали кваліфіковане роз'яснення з усіх проблемних питань.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора