Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

За реагування Хмельницької окружної прокуратури у комунальну власність підлягає поверненню 6 га землі

Дата: 22.02.2022 20:33
Кількість переглядів: 287

Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, проводять роботу щодо законності безоплатного набуття у власність громадян земельних ділянок сільськогосподарського призначенння для ведення особистого селянського господарства.

За результатами розгляду трьох позовів Хмельницької окружної прокуратури 11.02.2022 Красилівським районним судом Хмельницької області прийнято рішення про визнання недійсним наказів ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області та витребування земельних ділянок, що розташовані на території Красилівської міської ОТГ.

Підставою для реагування стало повторне безполатне набуття у власність громадянами земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, незважаючи на те, що окремі із них вже раніше неодноразово отримували у власність аналогічні ділянки.

За результатами розгляду згаданих позовів у комунальну власність громади підлягає поверненню 6 га земель сільськогосподарського призначення орієнтовною вартістю              432 тис гривень.

 

 

Перший заступник керівника

Хмельницької окружної прокуратури Олег НАМИСТЮК

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора