До уваги жителів Антонінської територіальної громади!

Дата: 11.03.2022 14:33

Антонінська селищна рада попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів.

З настанням весни громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. У такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти та порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

Внаслідок необережного поводження з вогнем, чи звичайної людської халатності й необачності на відкритих територіях, господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей, на узбіччях горить суха рослинність.

Особливо зараз, в умовах воєнного стану, така діяльність категорично заборонена на законодавчому рівні і карається штрафом.

Тому, просимо вас бути відповідальними та дотримуватись правил пожежної безпеки.

Будьте здорові! Слава Україні!