A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вчасна сплата за газ – посильний внесок задля підтримки України

Дата: 11.03.2022 15:09
Кількість переглядів: 379

Кожна сплачена гривня за блакитне паливо гарантія подальшого забезпечення енергоресурсом українців, а також спрямовані до бюджету податки, що необхідні для життєздатності економіки держави.

У березні, попри військові дії, паперові рахунки надійдуть до споживачів вчасно після 10 числа клієнти "Хмельницькгаз Збуту" отримають їх поштою.

Для оптимізації логістики у надскладний для України період платіжки за розподіл та спожитий газ будуть надруковані разом.

Попри отримання паперових документів, у газовики закликають усіх споживачів розраховуватися за енергоресурс через е-сервіси компанії. Адже це не лише безпечно, а й вигідно. Завдяки домовленостям команди "ТВІЙ ГАЗЗБУТ" з платіжними системами комісія при онлайн-переказах відтепер складає не 1,5%, а 0%.

Розрахуватися за блакитне паливо, не витрачаючи зайвих грошей, допоможуть:

До слова, лютневі рахунки вже доступні у Viber-боті ТВІЙ ГАЗЗБУТ та сервісах 104.ua.

Розуміючи надзвичайну важливість отримання природного газу усіма споживачами, у компанії докладають максимум зусиль задля цього. "Хмельницькгаз Збут" постачає блакитне паливо у повному обсязі усім клієнтам без виключень навіть споживачам, які наразі не в змозі сплатити за надані послуги.

Аби забезпечити стабільне газопостачання, споживачам, що мають можливість, слід сумлінно оплачувати рахунки, допомагаючи у такий спосіб тим, хто через війну не може зробити цього.

Нині кожен українець несе службу на своєму фронті, варта газовиків енергетична безпека держави.

Слава Україні!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора