Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Чергове засідання виконавчого комітету Антонінської селищної ради

Дата: 27.04.2022 14:34
Кількість переглядів: 561

Антонінська селищна рада продовжує роботу із забезпечення життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

26 квітня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Анатолія Оцалюка. В ході засідання розглянуто 4 питання порядку денного, з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема :

- розглянуто та затверджено звіт «Про хід виконання селищного бюджету Антонінської селищної ради за I квартал 2022 року»;

- утворення Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану; - виділення грошової допомоги на поховання жителя села Велика Салиха та жителя села Трусилівка;

- питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків жителькою смт Антоніни.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення , які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб – сайті селищної ради.

На початку пленарного засідання голова звернувся до старостів, жителів громади, підприємців та волонтерів зі словами щирої подяки та глибокої вдячності кожному – за згуртованість, плідну співпрацю, активну громадську позицію у надзвичайно важкий для України час « кожен, долучившись до національного спротиву російській окупації, здійснюючи неоціненну підтримку Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам, на крок наближає нас до перемоги!»

Анатолій Оцалюк зазначив, що зібрані продукти харчування, речі першої необхідності та кошти , які вдалося акумулювати у пунктах збору гуманітарної допомоги територіальної громади, постійно спрямовуються на потреби української армії, тероборони та переселенців.

Голова закликав усіх жителів громади , підприємців, керівників агроформувань долучатися в подальшому до збору допомоги та не стояти осторонь в такий складний для нас усіх час. Величезна дяка кожному, хто працює над досягненням єдиної мети – отримання якнайшвидшої перемоги над агресором! Лише в єдності наша сила! Слава Україні!

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора