До відома населення!

Дата: 22.04.2022 14:45

Місцева влада та поліцейські офіцери громади повідомляють про те, що комендантська година на території громади в період з 23.04.2022 - 24.04.2022 НЕ ВІДМІНЯЄТЬСЯ, а буде діяти з 23.00 год - 5.00год. в зв'язку з тим, що країна агресор може вдатися до провокацій на період святкового богослужіння.

Наголошуємо також про заборону та недопущення вживання алкогольних напоїв у громадських місцях та заборону відвідування лісів чи лісосмуг.

В період Великодня по всій території громади буде посилене чергування, тож просимо усіх мешканців не нехтувати правилами безпеки, дотримуватись правил воєнного стану, будьте обережні, поставтеся з відповідальністю як до свого життя, так і до життя рідних і близьких. Зберігаємо спокій, віримо в наші Збройні Сили, Слава Україні!